سفر آثار جشنواره تجسمی فجر به استان ها


نمایشگاه آثار جشنواره تجسمی فجر در 5 استان

نمایشگاه منتخبی از آثار هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در پنج استان کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، نمایشگاه منتخبی از آثار تصویرسازی ، پوستر و کاریکاتور هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در استان های کرمان، یزد، سمنان، چهارمحال و بختیاری و زنجان برگزار می شود.

نمایشگاه پوستر هفتمین جشنواره تجسمی فجر از 19 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای امام شهر زنجان آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه دارد.

گالری و مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان نیز تا پایان اردیبهشت ماه جاری میزبان نمایشگاه 30 اثر تصویرسازی ، 30 اثر کاریکاتور و  20 پوستر هفتمین جشنواره تجسمی فجر است.

نمایشگاه آثار منتخب هفتمین جشنواره تجسمی فجر با 72 اثر تصویرسازی، 40 کاریکاتور و 32 پوستر نیز از اول تا پایان خردادماه در موزه هنرهای صنعتی کرمان برگزار می شود.

چهار شهر استان چهار محال و بختياري نيز میزبان 80 اثر تصویرسازی، کاریکاتور و پوستر هفتمین جشنواره فجر می شوند. نمايشگاه آثار تصويرسازي، كاريكاتور و پوستر جشنواره 22 ارديبهشت ماه جاري تا چهارم خردادماه در نگارخانه بهمن شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختياري برگزار مي شود. نگارخانه آفتاب شهرستان فارسان استان نيز از 24 ارديبهشت ماه تا پنجم خردادماه ميزبان نمايشگاه اين آثار است. نمايشگاه آثار تصويرسازي، كاريكاتور و پوستر از دوم تا نهم خردادماه در نگارخانه گنجينه شهرستان اردل و از دوم تا نهم خردادماه در نگارخانه شهيد شهراني شهركرد از برنامه هاي ديگر در استان چهار محال و بختياري است.

استان یزد نیز در هفته پایانی تیرماه امسال میزبان منتخبی از آثار هفتمین جشنواره تجسمی فجر می شود و 88 اثر تصویرسازی ، پوستر و کاریکاتور از 24 تا 31 تیرماه در گالری هنرهای معاصر و گنجینه فرهنگ و هنر یزد به نمایش گذاشته می شود.

این نمایشگاه ها به منظور بهره مندی مردم دیگر استان ها از آثار جشنواره هنرهای تجسمی فجر از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کرمان ، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری و زنجان برگزار می شود.

تاریخ خبر: 1394/02/21