انیمیشن متروپلیس در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران


انیمیشن متروپلیس به کارگردانی رینتارو روز یکشنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 17 در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛ در ادامه برنامه نمایش فیلم در دوره سی و نهم سینما تک ( بهار 94)، روز یکشنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت -/17، انیمیشن" متروپلیس " به کارگردانی رینتارو ، محصول سال 2001 به مدت 108 دقیقه به زبان اصلی وبا زیرنویس فارسی در بخش مروری بر چند انیمیشن شاخص ژاپنی در سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

"متروپلیس" حکایت عشق در میانه ی کارزار شهری است که انگار همه چیزش آهنی وخشک شده است. رنگ آمیزی خکستری شهر در زمان حکمرانی دوک به اَبَرشهرش در تقابل با رنگ آمیزی شادشهر بعد از هم پاشیدن زیگورات ونابود شدن دوک، نشان از تاثیر همان عشقی دارد که کنیچی وربات انسان نما یعنی تیما برقرار می شود. کنیچی وعمویش شونساکو می خواهند با کمک یکدیگر راز رباتی به نام تیما را کشف کنند و... .

یادآوری می شود؛ علاقه مندان در خصوص استفاده از برنامه های نمایش فیلم در سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران می توانند روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 17به نشانی خیابان کارگرشمالی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 روابط عمومی و88955753 سینماتک تماس حاصل کنند ویا به سایتwww.civa.ir مراجعه نمایند.

 

تاریخ خبر: 1394/02/27