دبیر بيست و دومين جشنواره ملي هنرهای تجسمی جوانان منصوب شد

دبیر بيست و دومين جشنواره ملي هنرهای تجسمی جوانان منصوب شد

دبیر بیست و دومین جشنواره ملي هنرهای تجسمی جوانان از سوی مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی؛ مجید ملانوروزی؛ مدیرکل هنرهای تجسمی در حکمی رضوان صادق زاده را به عنوان دبیر بیست و دومین جشنواره ملي هنرهای تجسمی جوانان منصوب کرد.

در اين حكم آمده است: نظر به برپايي بيست و دومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي جوانان و انجام برنامه ريزي براي برگزاري هر چه بهتر اين جشنواره و با عنايت به تجربيات موفق و گرانقدر شما، به موجب اين حكم به سمت دبير "بيست و دومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي جوانان" منصوب مي شويد.

رضوان صادق زاده؛ نقاش و مدرس دانشگاه است که تاکنون آثارش در نمایشگاه های انفرادی و گروهی متعددی در داخل و خارج از کشور به نمایش گذاشته شده، داوري هاي جشنواره ها و بي ينال هايي را بر عهده داشته و جوایزی را از جشنواره های هنری دریافت کرده است. صادق زاده سال گذشته نیز دبیر بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان بود که در اردبیل برگزار شد.

بیست و دومین جشنواره ملي هنرهای تجسمی جوانان در رشته های نقاشی، طراحی، خوشنویسی، ارتباط تصویری (پوستر)، تصویرسازی، حجم، عکاسی، کاریکاتور و نگارگری برای جوانان 16 تا 25 سال از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران نیمه دوم شهریور ماه امسال در استان مازندران برگزار خواهد شد.

 

تاریخ خبر: 1394/04/15