نمایشگاه آثار اتوپینه هنرمند آلمانی


با توجه به روزهای پایانی نمایشگاه آثار اتوپینه هنرمند آلمانی در موزه هنرهای معاصر تهران استقبال از این نمایشگاه در روزهای پایانی آن به اوج خود رسیده است.

بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصرتهران؛ نمایشگاه آثار اتوپینه هنرمند آلمانی با عنوان رنگین کمان از روز پنجم اسفندماه 1393 در موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح وتا 28 فروردین ماه 94 ادامه دارد. در این نمایشگاه تعداد 100 اثر از آثار این هنرمند در حوزه های گرافیک، سرامیک، نقاشی های سه بعدی، بالن های بادی، اسلاید ، اتاق نورو... برپایه عناصر بنیادین طبیعت"نور، آتش، هوا و خاک" با نگاه فاخرو زیبایی شناسانه به نمایش در آمده است.

در همین راستا با توجه به روزهای پایانی این نمایشگاه، استقبال از آثار به نمایش در آمده به اوج خود رسیده و یه طور مینگین روزانه 700 نفر از آثار این هنرمند بازدید می کنند واز افتتاح این نمایشگاه تا امروز، بیش از 20 هزار نفر از نمایشگاه اتوپینه بازدید کرده اند.

یادآوری می شود، این نمایشگاه تا پایان روز 28 فروردین ماه برقرارمی باشد وعلاقه مندان می توانند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 26 و27 فروردین ماه از ساعت 10 صبح تا 7 بعدازظهر وجمعه 28 فروردین ماه از ساعت 3 تا 7 بعدازظهر از این آثار در موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کنند.

تاریخ خبر: 1394/01/25